”PO KTHEHEM NË SHTËPI”/ Lori Hoxha sapo na njohi me dy ”ekstremet” e saj (FOTO) – AlpeGossip
”PO KTHEHEM NË SHTËPI”/ Lori Hoxha sapo na njohi me dy ”ekstremet” e saj (FOTO)

”PO KTHEHEM NË SHTËPI”/ Lori Hoxha sapo na njohi me dy ”ekstremet” e saj (FOTO)

Lori Hoxha, blogerja shqiptare bukuroshe pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 26-të. Me mikeshat e saja të zemrës bukuroshja zgjodhi ti japë ditëlindje së saj rëndësinë e duhur duke e festuar në Paris.

Ditën e sotme, Lori ka postuar një tjetër foto shkëputur nga festa e saj e ditëlindjes me një përshkrim tepër të bukur. Në foto ajo duket e rregulluar dhe e kuruar në detaj me fustanin e shtrenjtë që kishte zgjedhur për ditëlindje. Foton, Lori e ka shoqëruar me përshkrimin: Është e sigurt që në këtë moment nuk dukem kështu teksa jam në tren duke u kthyer për për nështëpi, por është e lezetshme të shohësh se sa mirë mund të rregullohem.

Pra bukuroshja në përditshmëri duket si të gjithë ne në normalitet, pra nuk ecën rrugve me fustanin e princeshës dhe makijazhin në perfeksion. /AlpeGossip.al