Klaudia Pepa dhe Ardit Gjebrea “KAPEN MAT”/ Çfarë po kurdisin së bashku ata (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa dhe Ardit Gjebrea “KAPEN MAT”/ Çfarë po kurdisin së bashku ata (FOTO)

Klaudia Pepa dhe Ardit Gjebrea “KAPEN MAT”/ Çfarë po kurdisin së bashku ata (FOTO)

Është një nga balerinat më të njohura në vendin tonë e cila prej kohësh vijon karrierën në Itali.
Por Klaudia Pepa ndodhet për disa ditë në Tiranë. Ajo ka publikuar foto në ndryshme në rrjete sociale ku shfaqet me motrën e saj Pamelën.

Gjithashtu Klaudia ka darkuar me një nga personazhet më të njohur shqiptar, kantautorin dhe moderatorin Ardit Gjebrea. “Sa mall dhe sa mirë që u takuam sonte,”-ka shkruar Gjebrea krahas fotos së publikuar së bashku.

Nuk dihet nëse ky takim ka qenë vetëm mes miqsh apo Klaudian do e shohim tek “E diela shqiptare” si të ftuar të veçantë të Gjebreas.