BËN DEKLARATËN E FORTË/ Lindita: Olti i lidhur jashtë dhe e dashura e tij është shtatzënë – AlpeGossip
BËN DEKLARATËN E FORTË/ Lindita: Olti i lidhur jashtë dhe e dashura e tij është shtatzënë

BËN DEKLARATËN E FORTË/ Lindita: Olti i lidhur jashtë dhe e dashura e tij është shtatzënë

Në puntatën e sotme të “Përputhen +40” Lindita hodhi akuza të rënda ndaj Oltit. Ajo tha se një vajzë i ka shkruar duke i thënë se është shtatzënë me konkurrentin.

Lindita deklaroi se vajza e ka marrë në telefon dhe i shkruan vazhdimisht. Konkurrentja tha se ajo i ka kërkuar t’i qëndrojë larg Oltit dhe të mos i hyjë në hak asaj dhe fëmijës që po presin.

“Dua të flas me ty si femra femrës. Me mua? Po. Më tregoi që është shtatzënë prej 1 muaj e gjysmë me Oltin, që unë mos t’i hyj në hak. Kjo ishte arsyeja kryesore pse ajo më mori, që unë mos t’i hyj në hak si femër. I thashë mesa di unë Olti ka ndjenja për ish-bashkëshortin e vet, mua më vjen keq, ti fillimisht të rregullosh situatën tënde se nga mua s’do kesh asnjë problem se jam tërhequr nga ai. Ajo më mori për t’u qetësuar, është 20 e ca vjeç kuptohet”, rrëfeu Lindita.