Pasi Tristan u kap mat duke u puthur me striptisten, Black Chyna shuplakë Kardashianëve, i bën…(FOTO) – AlpeGossip
Pasi Tristan u kap mat duke u puthur me striptisten, Black Chyna shuplakë Kardashianëve, i bën…(FOTO)

Pasi Tristan u kap mat duke u puthur me striptisten, Black Chyna shuplakë Kardashianëve, i bën…(FOTO)

Këngëtarja Black Chyna ka një vajzë të quajtur Dream me ish-të fejuarin Robert Kardashian, vëllain e Kim Kardashian dhe Kourtneyt.

Pas skandalit të fundit ku Tristan Thompson u kap mat në një lokal nate duke u puthur me një striptiste, Black Chyna i ka bërë follow në Instagram, striptistes në fjalë të quajtur Lani Blair.

Kujtojmë se Black Chyna është një luftë të hapur me Kardashianët pas prishjes së reality-show “Rob & Chyna”.

Ndonëse Black Chyna i ka bërë follow, striptistja nga Neë York nuk ja ka kthyer followin këngëtares.

Mëse e qartë! Chyna ka zgjedhur këtë veprim mesa duket për ti thënë Lani Blair-it, bravo të qoft që i lëndon Kardashianët.