Blerim Destani publikon video të tij lakuriq, ja pamjet që u fshinë menjëherë (FOTO) – AlpeGossip
Blerim Destani publikon video të tij lakuriq, ja pamjet që u fshinë menjëherë (FOTO)

Blerim Destani publikon video të tij lakuriq, ja pamjet që u fshinë menjëherë (FOTO)

Blerim Destani është një nga aktorët më të pëlqyer, me origjinë shqiptare, por me famë ndërkombëtare. Ai ka luajtur në filma shumë të njohur ku më i famshmi është roli i tij në “Dossier K”.

Blerim është shumë aktiv në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku poston çdo ditë foto e video.

Së fundmi ai ka zgjedhur të relaksohet në një ambient me pishinë e sauna dhe nga atje ka postuar disa video ku shihet duke filmuar ambientin e më pas veten.

Blerimi shihet i zhveshur në pjesën e sipërme ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me peshqir.

Por mesa duket aktori është bërë pishman dhe pak më vonë e ka fshirë videon e cila nuk ndodhet më në Instastoryn e tij.