BRENDA DITËLINDJES PËRRALLORE TË LABIT/ Ja detajet që ju kanë shpëtuar (VIDEO) – AlpeGossip
BRENDA DITËLINDJES PËRRALLORE TË LABIT/ Ja detajet që ju kanë shpëtuar (VIDEO)

BRENDA DITËLINDJES PËRRALLORE TË LABIT/ Ja detajet që ju kanë shpëtuar (VIDEO)

Prezantuesi i njohur, Labinot Gashi të hënën festoi ditëlindjen e 40-të.

Të pranishëm ishin  shumë nga fytyrat e njohura publike të cilat shprehën urimet e përzemërta për Labin.

Burak Vehapi, Shkurte Gashi dhe Teuta Selimi ndezën atmosferën me tallava e nuk munguan as dhuratat e kolegëve.

Labi mbeti tejet i habitur e tha disa fjalë për miqtë e tij. Për më shumë ndiqni intervistën e mëposhtme.