NË DITT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si duket Adelina Tahiri (FOTO) – AlpeGossip
NË DITT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si duket Adelina Tahiri (FOTO)

NË DITT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Ja si duket Adelina Tahiri (FOTO)

Pritjes po i vjen fundi dhe në ditët e fundit të muajit gusht, Adelina Tahiri do të bëhet për herë të parë nënë. Adelina dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjozha Markov do të bëhen prindër të një djali.

Këngëtarja e hitit “Mos u kthe” qëndron aktive në rrjetet sociale dhe ditën e sotme ka postuar një tjetër foto. Edhe përse është në ditët e fundit të shtatzënisë, ajo shfaqet mjaft e kuruar dhe nxjerr në pah sytë e saj të kaltër.

Sipas fansave, këngëtarja pritet të organizojë një festë me miqtë, për të festuar mbi gëzimin dhe bekimin e ri që do të vijë shumë shpejt në jetë.