U duk sikur sherri mori fund, por Dj Blunt dhe Real 1 japin goditjen e radhës (VIDEO) – AlpeGossip
U duk sikur sherri mori fund, por Dj Blunt dhe Real 1 japin goditjen e radhës (VIDEO)

U duk sikur sherri mori fund, por Dj Blunt dhe Real 1 japin goditjen e radhës (VIDEO)

Sherri i ndodhur mes reperave kosovarë u bë lajmi kryesor i portaleve për disa ditë me radhë.

Megjithatë, pas disa daljeve në seri që ata bënin në rrjetet sociale, thanë se i kishin dhënë fund këtij sherri. Por dyshja Blunt-Real duket se nuk po gjejnë paqe. Ata publikuan këngën e re ‘ 1 Problem’ për të cilën thonë se është një Diss për reperat me të cilët patën konfrontim së fundmi. Blunt gjithashtu nuk harron të ofendojë edhe ata që i kanë bërë ‘dislike’ këngës.