HARROJENI MODESTINË/ Lori rikthehet me një veshje e cila kushton… SHUMË! (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI MODESTINË/ Lori rikthehet me një veshje e cila kushton… SHUMË! (FOTO)

HARROJENI MODESTINË/ Lori rikthehet me një veshje e cila kushton… SHUMË! (FOTO)

Lori Hoxha, blogerja bukuroshe e cila numëron 812 mijë ndjekës në Instagram, është një nga personazhet më të pëlqyera. Ajo njihet për jetën luksoze, veshjet e bukura të cilat herë janë të shtrenjta e herë janë me çmime të përballueshme.

Disa ditë më parë pikërisht çmimi i përballueshëm ishte ajo çka gjetëm në një veshje të Lorit, por sot, ndryshe nga ajo herë dhe njësoj si shumica e rasteve të tjera Lori na ka treguar se një veshje e saj e përditshmërisë mund të kushtojë jashtëzakonisht shumë shtrenjtë.

Bluza me mëngë të shkurtra dhe xhinset janë të markës ”Off White” dhe kushtojnë përkatësisht 232$ dhe 459$. Ndërsa atletet janë të markës së njohur ”Balenciaga” dhe kushtojnë 995$. Pra në total kjo veshje e Lorit kushton 1686$, dhe kjo shumë pa llogaritur çantën dhe xhaketën që mbante të veshur.

Harrojeni modesten, Lori u kthye fuqishëm! /AlpeGossip.al