NUK PRITI FARE! Modelja e famshme paska fjetur me bashkëshortin aktual që në takimin e parë - AlpeGossip
NUK PRITI FARE! Modelja e famshme paska fjetur me bashkëshortin aktual që në takimin e parë

NUK PRITI FARE! Modelja e famshme paska fjetur me bashkëshortin aktual që në takimin e parë

John Legend i bëri aq shumë përshtypje modeles Chrissy Teigen, saqë kjo e fundit fjeti me të që në takimin e parë.

Megjithatë, pasi këngëtari fitoi një çmim “Emmy”, një “Grammy”, një “Oscar” dhe një “Tony”, partnerja e tij nuk ia hodhi sytë fare.

Chrissy Teigen zbuloi të hënën mbrëma në “Watch What Happens Live” se ajo dhe bashkëshorti i saj aktual bënë seks që në takimin e parë, pas përfundimit të xhirimeve për klipin “Stereo”, ku modelja ishte protagoniste.

“Ne ishim bashkë gjatë gjithë ditës në setin e videos muzikore, pastaj shkova në një nga shfaqjet e tij dhe më pas … pooo”, tha ajo.

Nëntë vjet më vonë, kur Legend u bë personi i 15-të në histori që ka fituar EGOT (“Emmy”, “Grammy”, “Oscar” dhe “Tony”), të gjithë ishim kuriozë për të ditur sesi e festoi çifti këtë arritje.

Por modelja tha se nuk pati seks atë natë: “Nuk bëmë asgjë”!

Ajo tregoi një rast kur ka qenë vërtetë xheloze për partnerin, të cilit i duhej të puthej me një tjetër vajzë seksi për klipin e ri.

Megjithatë këto janë kohë të shkuara dhe tashmë Chrissy Teigen e pranon se nuk është më xheloze.