MËNGJESI I FUNDIT NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ Luizi shpërthen në lot – AlpeGossip
MËNGJESI I FUNDIT NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ Luizi shpërthen në lot

MËNGJESI I FUNDIT NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ Luizi shpërthen në lot

Sot është dita e fundit për 4 finalistët e Big Brother VIP, që pas këtij rrugëtimi të gjatë ia dolën të mbërrijnë deri në ditën e 132.

Emocionet janë të shumta teksa pritet sot të jepet çmimi i madh. Këtë e ka treguar dhe një nga protagonistët kryesorë të këtij spektakli.

Pasi ka pirë kafen e mëngjesit, Luizi nuk ka mbajtur dot lotët ndoshta duke kujtuar të gjithë eksperiencën e tij në atë shtëpi.