Këngëtarja LË NAM në televizion, shfaqet thuajse NUDO e mbuluar vetëm me një dantellë – AlpeGossip
Këngëtarja LË NAM në televizion, shfaqet thuajse NUDO e mbuluar vetëm me një dantellë

Këngëtarja LË NAM në televizion, shfaqet thuajse NUDO e mbuluar vetëm me një dantellë

Ajo është mjaft e përfolur për lidhjen e saj me një deputet, ndërkohë që nuk e humb kurrë shansin të bëjë pas vete të gjithë publikun me shfaqet e saj asaj normale.

Bëhet fjalë për modelen dhe këngëtaren shqiptare Iva Aliko, e cila edhe kësaj here nuk ka mbetur jashtë mediave rozë.

Aliko është shfaqur në “Zonë e Lirë” thuajse e zhveshur e mbuluar vetëm nga një fustan dantelle mbi trup.

Shpeshherë ajo ka theksuar gjatë emisionit se edhe kaq e veshur ka shumë vapë, ndërsa ka prezantuar projektet e saj sensuale.