“NUK DIJA SI TË SILLESHA”/ Fjoralba Ponari tregon mes lotësh momentin më të vështirë: Ja si më ngacmoi seksualish i ftuari… – AlpeGossip
“NUK DIJA SI TË SILLESHA”/ Fjoralba Ponari tregon mes lotësh momentin më të vështirë: Ja si më ngacmoi seksualish i ftuari…

“NUK DIJA SI TË SILLESHA”/ Fjoralba Ponari tregon mes lotësh momentin më të vështirë: Ja si më ngacmoi seksualish i ftuari…

Moderatorja Fjoralba Ponari ka treguar pasditen e djeshme se kur drejtonte emisionin “Top Arena”, një i ftuar në prapaskenë e kishte ngacmuar seksualisht.

Në “E Diell”, Fjoralba ka treguar se e kishte përjetuar shumë keq atë ngjarje.

“Kur kemi qenë ne te ‘Top Arena’, ku ka qenë eksperienca e parë e vërtetë e imja televizive. Nuk kisha eksperiencë, nuk dija si të sillesha në momente të caktuara dhe kam patur një personazh të ftuar që ishte pa filtra, gati gati në prapaskena gjëja shkoi në ngacim s*ksual.

Pas kësaj kam marrë në telefon Ervin Kurtin, kam qarë me kokërr të lotit. Pa i thënë askujt, kisha vendosur që të largohesha nga Top Arena, ka shumë që shkelin mbi gjemba, por do ia marrësh dorën. Ka qenë Ervini që më ka nxjerrë në shina”, ka thënë Fjoralba.