I DHANË FUND LIDHJES/ Ronela dhe Zerka bëhen bashkë pas ndarjes, këngëtarja nxjerr FOTON – AlpeGossip
I DHANË FUND LIDHJES/ Ronela dhe Zerka bëhen bashkë pas ndarjes, këngëtarja nxjerr FOTON

I DHANË FUND LIDHJES/ Ronela dhe Zerka bëhen bashkë pas ndarjes, këngëtarja nxjerr FOTON

Ndonëse janë ndarë, Ronela ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Young Zerkës. Megjithatë, gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram foton e një posteri ku shfaqet ajo, Zerka dhe Sabri Fejzullahu. Ato do të performojnë në të njëjtin vend dhe në të njëjtën ditë.

Kujtojmë se Zerka dhe Ronela i dhanë fund lidhjes vitin e kaluar, pak pasi pranuan se kishin shumë vite bashkë.