“MAMI, BABI DHE UNË LLAPUSHI”/ Foto e rrallë e Bes Kallakut kur ishte foshnje – AlpeGossip
“MAMI, BABI DHE UNË LLAPUSHI”/ Foto e rrallë e Bes Kallakut kur ishte foshnje

“MAMI, BABI DHE UNË LLAPUSHI”/ Foto e rrallë e Bes Kallakut kur ishte foshnje

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar, i cili ka mbledhur plot ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe ndan me ta momente të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme, Besi ka ndarë me të gjithë një foto të vjetër nga fëmijëria e tij, teksa ishte ende një foshnjë. Aktori shfaqet në krahët e të ëmës dhe të atit, teksa e ka shikimin larg kamerës.

“Babi, mami dhe unë llapushi. Që atëhere kam pas parë shtrembër.”- shkruan aktori me humor në postim.