"E BËRI GJITHË GJAK DIVANIN"/ Fifit i ndodh e papritura në emision (VIDEO) - AlpeGossip
“E BËRI GJITHË GJAK DIVANIN”/ Fifit i ndodh e papritura në emision (VIDEO)

“E BËRI GJITHË GJAK DIVANIN”/ Fifit i ndodh e papritura në emision (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që njihet për tipin e saj moskokëçarës, Fifi ishte e ftuar së fundmi në “Prive” në rubrikën me 10 gjëra që nuk i dinim për të. Në një prej tyre Fifi tregoi sesi në një emision i kishte ndodhur një e papritur.

“Isha me një emision dhe Beba sapo ishte pagëzuar me atë të shenjtën që i vjen femrave që bëhen gra të pjekura. Si ta them. I erdhën tezet. E kisha Bebën në prehër dhe prezantuesja më tha ta lëshoja. I thashë nuk mundem se e ka një problem shumë të fuqishëm.

Ajo më tha lëre, lëre. E lëshova dhe e dini se çfarë është më e forta. Kjo Bebusha ime e bërë të gjithë divanin e bardhë pis, pis, pis.

Bravo që e bëre këtë mama i thashë se e kisha kunjë me atë tipen që më bëri intervistën. E bëri krejt gjak aty”, tregoi Fifi.