Capital T ju ka bërë block? “Zhduket” reperi, sapo na çuditi me veprimin e tij! (FOTO) - AlpeGossip
Capital T ju ka bërë block? “Zhduket” reperi, sapo na çuditi me veprimin e tij! (FOTO)

Capital T ju ka bërë block? “Zhduket” reperi, sapo na çuditi me veprimin e tij! (FOTO)

Përse ta ketë bërë vallë?!

Capital T është padiskutim një nga reperët më të mirë të momentit në vendin tonë dhe suksesi i tij ka kapur majat. Çdo këngë e Kapos është kthyer në hit, mirëpo siç duket ai se ka ndërmend të ndalet pasi ka lajmëruar se së shpejti pritet të sjellë një tjetër superhit në bashkëpunim me Majk.

Por diçka e çuditshme nga reperi na bëri përshtypje ditën e sotme, pasi ai ka zhdukur të gjitha postimet nga rrjeti i tij Instagram përfshirë edhe fotografinë e profilit. Gjithë ai investim në foto profesionale e dizajne kreative nuk gjendet më në profilin e reperit të ‘Authentic Records’.

Nuk dihet arsyeja që e ka shtyrë Capitalin të bëjë këtë veprim të tillë, por me siguri është teknika që përdorin VIP-at për të fituar goxha vëmendje kur sjellin një projekt të ri.

Kështu që mos u shqetësoni se nuk ju ka bërë block!