"BESIMI NUK KA TË BËJË ME..."/ Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë pas hitit "Merri krejt" - AlpeGossip
“BESIMI NUK KA TË BËJË ME…”/ Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë pas hitit “Merri krejt”

“BESIMI NUK KA TË BËJË ME…”/ Dafina Zeqiri ka diçka për të thënë pas hitit “Merri krejt”

Dafina Zeqiri po arrin një sukses të paparë me këngën e saj të fundit “Merri krejt”. Ndryshe nga ç’ishim mësuar të shinim, ajo solli një videoklip unik me një formë tjetër ideje e realizimi.

Në profilin e saj në Instagram këngëtarja ka postuar foto nga videoklipi, pranë robotit dhe shkruan:” Besimi nuk ka të bëjë me rezultimin e gjithçkaje mirë. Besimi ka të bëjë me të qenurit mirë pa marrë parasysh si rezulton”.

Epo Dafina duhet të jetë super mirë sepse ky super hit po i rezulton me super sukses dhe po arrin  një numër të lartë klikimesh.