Rihana sjell trendin e ri të vetullave, dhe ANKESAT nga VIP-at filluan! Ja çfarë mendon Vesa Luma – AlpeGossip
Rihana sjell trendin e ri të vetullave, dhe ANKESAT nga VIP-at filluan! Ja çfarë mendon Vesa Luma

Rihana sjell trendin e ri të vetullave, dhe ANKESAT nga VIP-at filluan! Ja çfarë mendon Vesa Luma

Ditën e sotme ka bërë namin në media trend i ri që sapo na ka prezantuar Rihana në fakt për ne nuk është edhe aq i ri duke qënë se ishte trendi kryesor në fillim të viteve 2000. Po flasim pikërisht për trendin e vetullave “fije peri” ose ndryshe vetullat e holla.

Duket se kanë ardhur edhe reagimet nga VIP-at shqiptar sepse këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma në një Instastory ka treguar se ka kohë që është munduar ti bëjë të trasha ndërsa Rihana na solli trendin e vetullave të holla.

Mbetet për tu parë nëqoftëse Rihana do të arrijë të ndikojë apo jo në botë për trendin e ri të vetullave sepse shqetësimet kanë nisur tashmë.