Aulona Musta “FLLIQ” publikisht shoqen e saj. Ja si duket Fatma pa… (FOTO) – AlpeGossip
Aulona Musta “FLLIQ” publikisht shoqen e saj. Ja si duket Fatma pa… (FOTO)

Aulona Musta “FLLIQ” publikisht shoqen e saj. Ja si duket Fatma pa… (FOTO)

Aulona Musta dhe Fatma Haxhialia janë dy mikesha të cilat dinë të jenë edhe bashkëpunëtore të mira në punë.

Përveç anës profesionale, ashtu si e përmendëm vajzat dinë të respektojnë kufijtë e njëra-tjetrës, kanë disa përvoja të përbashkëta jashtë tyre. Ata kanë pasur shtatzëni në të njëjtën kohë, e gjithashtu tashmë janë nëna të fëmijëve në të njëjtën moshë.

Ato kanë më shumë se 10 vite që njihen por janë afruar më tepër nga emisioni thumbues. Dhe ashtu dinë edhe ta thumbojnë njëra-tjetrën.

Në një postim në “Instastory” Aulona “tallet” me shoqen e saj të ngushtë: Fatma pa kaçurrela,- shkruan mikesha.

Përgatiti: AlpeNews.al