Dafina Zeqiri e pikëlluar! Jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të futbollistit të… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri e pikëlluar! Jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të futbollistit të… (FOTO)

Dafina Zeqiri e pikëlluar! Jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të futbollistit të… (FOTO)

Një ngjarje e hidhur ka pushtuar së fundmi botën e sportit në Kosovë dhe kjo pas ndarjes nga jeta të një futbollisti të njohur edhe në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për 32-vjeçarin, Labinot Harbuzi i cili ka ndërruar jetë ditën e djeshme sipas raportimit të medieve ndërkombëtare.

Labinoti ka luajtur në një seri ekipesh prestigjioze si Malmo, Gencegibirli, Feyenoord etj.

Lajmin e hidhur e ka dhënë edhe Dafina Zeqiri me një foto të postuar në Instastory teksa zbulohet se futbollisti ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.