DONI TË DUKENI "COOL"?/ Ja 6 këmishat që mund t'i vishni në çdo rast (FOTO) - AlpeGossip
DONI TË DUKENI “COOL”?/ Ja 6 këmishat që mund t’i vishni në çdo rast (FOTO)

DONI TË DUKENI “COOL”?/ Ja 6 këmishat që mund t’i vishni në çdo rast (FOTO)

Këmishat, e dimë mirë këtë, janë një aleate e çmuar për një pamje fantastike, që nga ato “casual” tek më elegantet.

Pa u dashur të zgjidhni mes modeleve, duhet të dini që në realitet mjaftojnë 7 modele për të eksperimentuar me kombinimin me “cool”. Shihni galerinë e fotove dhe krijoni idenë tuaj të kombinimit.