“KJO PO NDODH PËR HERË TË PARË NË HISTORI…”/ Mozzik në qiell të shtatë, reagon pas suksesit (FOTO) – AlpeGossip
“KJO PO NDODH PËR HERË TË PARË NË HISTORI…”/ Mozzik në qiell të shtatë, reagon pas suksesit (FOTO)

“KJO PO NDODH PËR HERË TË PARË NË HISTORI…”/ Mozzik në qiell të shtatë, reagon pas suksesit (FOTO)

Mozzik ka treguar së fundi se dy nga këngët e tij të verës 2020, “Paranoja” me Kidën, dhe “Madonna”, kanë korrur sukses të jashtëzakonshëm në vetëm pak ditë nga publikimi.

Reperi ka publikuar sot një foto që tregon se dy këngët e tij janë trendi i verës, pasi numërojnë miliona klikime.

“Kjo po ndodh për herë të parë në histori. Dy herë në trend’s se harrova me cek”, shkruan Mozzik në postimin e tij në Instastory.

Deri më tani, këngët e tij mbajnë rekordin e shikueshmërisë, në krahasim me kolegët, të cilëve Mozzik tha se ua ka bërë 8 me 2.

Aktualisht reperi po punon për albumin e tij të ri ‘MozzArt’ që pritet të publikohet i plotë shumë shpejt.

Ai madje ka publikuar edhe një foto që mendohet se do të jetë kopertina e albumit të ri.