NUK E PRISNIM/ Emina Çunmulaj gati të bëjë ndryshimin drastik në “look” (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Emina Çunmulaj gati të bëjë ndryshimin drastik në “look” (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Emina Çunmulaj gati të bëjë ndryshimin drastik në “look” (FOTO)

Supermodelja shqiptare, Emina Çunmulaj gjatë këtyre viteve nuk ka preferuar të eksperimentojë shumë me pamjen e saj. Në pasarela e kemi parë me flokë të gjatë dhe tani që ka hequr dorë nga modelingu i ka qëndruar besnike look-ut të saj.

Megjithatë kjo duket se nuk do të zgjasë dhe shumë, sepse Emina është mërzitur me flokët e gjatë. Ajo ka publikuar në‘Instagram fotografinë e një vajze me flokë të shkurtër.

Emina ka vendosur që me të njëjtin model ti presë flokët e saj, por për ta realizuar këtë gjë së pari kërkon një parukier shumë të mirë. “Ok, jam gati. Jam e lodhur nga flokët e mi të gjatë dhe më duhet një stilist flokësh që di se si t’i pres kështu flokët…jo eksperimente. Duhet të jetë dikush që pret flokë të shkurtra”: ka shkruar modelja