NUK ËSHTË NEVINA SHTYLLA/ Zbulohet prezantuesja e re e “Portokallisë” pas largmit të Enedës (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË NEVINA SHTYLLA/ Zbulohet prezantuesja e re e “Portokallisë” pas largmit të Enedës (FOTO)

NUK ËSHTË NEVINA SHTYLLA/ Zbulohet prezantuesja e re e “Portokallisë” pas largmit të Enedës (FOTO)

Disa ditë më parë, Eneda Tarifa konfirmoi largimin e saj nga “Portokallia”. Ajo tregoi se tani e tutje do të jetë e fokusuar te projektet muzikore.

“Te dashurit e mi, miq real e virtual.
Me duhet t’ju njoftoj se rrugetimi im me spektaklin “Portokalli” perfundon ketu. U riktheva me mall ne ate skene kur mu propozua nga drejtuesit dhe ne nje fare menyre “E nxorra mallin…” kur i thone nje fjale.
Por eshte momenti qe te sjell ne jete projektet e mia pa me “shitur” dhe pa me “blere” dikush (sikurse shkruhet ne disa portale) dhe vazhdoj te jap kontributin tim artistik per kete vend.
Do komunikoj me ju vetem ne profilet e mia zyrtare ne rrjete sociale dhe ne kanalin tim ne Youtube. Shihemi se shpejti…
Faleminderit qe jeni gjithmone me mua dhe me keni mbeshtetur. Ju dua të gjithëve”, shkroi Eneda.

Burime për “Revista Who” bëjnë me dije se në vendin e saj do të shikojmë moderatoren Fjoralba Ponari. Ajo do të prezantojë krah Salsano Rrapit. Pak ditë më parë u tha se prezantuesja do të jetë Nevina Shtylla, por “Who” shkruan se është konfirmuar emri i Fjoralbës.