PAS LARGIMIT NË ZELANDËN E RE/ Vesa Luma kthehet në vendlindje (FOTO) – AlpeGossip
PAS LARGIMIT NË ZELANDËN E RE/ Vesa Luma kthehet në vendlindje (FOTO)

PAS LARGIMIT NË ZELANDËN E RE/ Vesa Luma kthehet në vendlindje (FOTO)

Rreth një vit më parë dyshja e njohur e ekranit Vesa Luma dhe Big Basta u larguan nga Shqipëria. Së bashku me vogëlushin e tyre Lian, ata u zhvendosën për të ndërtuar nga e para jetën në Zelandën e Re. Gjatë kësaj periudhe largësie dyshes me siguri i ka munguar Shqipëria dhe tanimë janë kthyer për ta vizituar. Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram’ Vesa duket mjaft e lumtur për këtë rikthim në Prishtinë dhe menjëherë sapo ka mbërritur është gjendur mes miqsh. Veprimi i parë që ka bërë është prerja e flokëve të Lian.