TËRBOI RRJETIN ME FOTON NUDO/ E ëma ka dy fjalë për Alban Ramosaj (FOTo) – AlpeGossip
TËRBOI RRJETIN ME FOTON NUDO/ E ëma ka dy fjalë për Alban Ramosaj (FOTo)

TËRBOI RRJETIN ME FOTON NUDO/ E ëma ka dy fjalë për Alban Ramosaj (FOTo)

Alban Ramosaj ka “shokuar”  nudo duke u shfaqur nudoKëngëtari i njohur  u fotografua i zhveshur buzë detit, ndërsa foton e postoi në Instagram.

Imazhi i tij pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, ndërsa nuk mungoi as komenti i nënës së tij.

“Skulptur, Milekangelo, art <3” ka shkruar ajo, duke i shtuar më pastaj edhe fjalët “A nuk ke të ftohtë jeta?”.

Për ndryshe, ky imazh i Albanit është bërë viral në Internet, duke e krahasuar me fotografi të tjera nudo.