“E LUMTUR”/ Rudina Magjistari tregohet e rezervuar për ditëlindjen e vajzës (FOTO) – AlpeGossip
“E LUMTUR”/  Rudina Magjistari tregohet e rezervuar për ditëlindjen e vajzës (FOTO)

“E LUMTUR”/ Rudina Magjistari tregohet e rezervuar për ditëlindjen e vajzës (FOTO)

Rudina Magjistari është treguar gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Fotografitë me partnerin dhe vajzën e saj janë shumë të rralla.

Ditën e djeshme, Mia ka festuar 3-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që edhe këtë herë Rudina është treguar shumë e kujdesshme me zbulimin e detajeve. Ajo ka publikuar vetëm një fotografi të tortës dhe asgjë më tepër nga festa, apo qoftë edhe një foto të portretit të plotë të vogëlushes.

E lumtur! Nga festa dje e Mias sime të shtrenjtë, që tani formon tre gishta për të treguar moshën e saj”: ka shkruar Rudina krah fotos së tortës.