ME FLOKË TË SHKUTËR DHE BJONDË/ Albana Osmani para 17 vitesh nuk njihet fare (FOTO) – AlpeGossip
ME FLOKË TË SHKUTËR DHE BJONDË/ Albana Osmani para 17 vitesh nuk njihet fare (FOTO)

ME FLOKË TË SHKUTËR DHE BJONDË/ Albana Osmani para 17 vitesh nuk njihet fare (FOTO)

Albana Osmani s’e ka fare problem të publikojë një foto të vjetër, gjë që nuk do ta bënte çdokush.

Moderatorja ka gjetur në arkivat e saj një foto nga fillimet e karrierës si prezantuese në “Top Channel” dhe ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

Ndryshe nga sot, Albana ka pasur flokë të shkurtër dhe bjondë dhe dukej më tepër sportive në atë kohë.

Albana merr shembullin e Oprah Winfrey për të thënë se ashtu si ajo do ta ndjekë çdo ëndërr me klas dhe dinjitet:

“Ndjehem si sot dhe pse kaluan 17 vite ! Çfarë beri Oprah Winfrey në jetë … Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet ! #letsgo #forward 🚪 🔑 #ihavethekey Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur faleminderit publikut më të mirë në botë”.