Plasi “sherri” dhe këtej/ Shihni si Lumi B i bën DISS Baba Stars dhe OTR (VIDEO) – AlpeGossip
Plasi “sherri” dhe këtej/ Shihni si Lumi B i bën DISS Baba Stars dhe OTR (VIDEO)

Plasi “sherri” dhe këtej/ Shihni si Lumi B i bën DISS Baba Stars dhe OTR (VIDEO)

Tashmë sherri mes OTR dhe Baba Stars është bërë “histori e vjetër”, por duket se Lumi B është future në mes fushë betejës duke u bërë ‘diss’ të dyja grupeve mjaft të njohura të repit shqiptar.

I ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, reperi u pyet edhe për mendimin e tij për grupet e famshme të reperëve në labelat si Baba Stars dhe OTR.

Lumi i thumboi jo pak kolegët e tij, duke thënë se këto grupe nuk kanë shumë ndikim sepse në mesin e tyre s’ka mbetur më askush!