Moderatori i famshëm shqiptar i futet muzikës dhe e ka shumë seriozisht (FOTO) – AlpeGossip
Moderatori i famshëm shqiptar i futet muzikës dhe e ka shumë seriozisht (FOTO)

Moderatori i famshëm shqiptar i futet muzikës dhe e ka shumë seriozisht (FOTO)

Moderatori i “Pop Culture” Kelvi Kadilli veçse është bërë mjaft i njohur me intervistat e tij gjithmonë eksplicite, duket se tani do të ndjekë edhe një rrugë tjetër, atë të muzikës.

Para pak minutash ai ka postuar një pjesë të shkurtër nga klipi i cili pritet të publikohet sot.

“Vajzat e fshatit” do të mbajë titullin kënga e cila do të vijë nën produksionin e “Tull Productions” dhe në pamjet e publikuara Kelvi duket teksa qëndron i ulur mes disa vajzave.

Tani na mbetet të presim orën 17:00 për të parë surprizën që Kelvi do t’i survejojë publikut dhe fansave të tij.

Premiere sot ora 17:00 @arkivashqip 🤞🏻😎 #VajzatEFshatit @tull_productions

A post shared by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on