Enca zbulon femrën të cilën e adhuron: Eshtë e zgjuar dhe e pavarur (FOTO) – AlpeGossip
Enca zbulon femrën të cilën e adhuron: Eshtë e zgjuar dhe e pavarur (FOTO)

Enca zbulon femrën të cilën e adhuron: Eshtë e zgjuar dhe e pavarur (FOTO)

Shumë e përfolur për suksesin e saj, Enca ka treguar se kush është femra që ajo adhuron dhe me siguri nuk e bëni dot lidhjen me personazhin.
Ajo është busulla udhëheqëse jo vetëm për vajzat e saj, të cilat janë ndër femrat më të famshme në botë, por inspirim edhe për këngëtaren shqiptare. Bëhet fjalë për nënën e Kim Kardashian, Kris Jenner.

Këngëtarja ka publikuar në “Instastory” një video të Kris bashkangjitur së cilës shkruan: “E adhuroj atë, e zgjuar dhe e pavarur”.
Tani e kuptuam se ekstravaganca e Encës në veshjet e saj në videoklipe frymëzohet nga vajzat e familjes Jenner dhe Kardashian.