“TË PËLQEJNË STILET E REJA?”/ Aurela Gaçe i kthehet keq komentuesit: Shko tregoja plakës tënde – AlpeGossip
“TË PËLQEJNË STILET E REJA?”/ Aurela Gaçe i kthehet keq komentuesit: Shko tregoja plakës tënde

“TË PËLQEJNË STILET E REJA?”/ Aurela Gaçe i kthehet keq komentuesit: Shko tregoja plakës tënde

Këngëtarja Aurela Gace shquhet për natyrën e saj mjaft ekspresive dhe të fortë.

Këtë herë në rrjete sociale ajo ka debatuar me një nga komentuesit në rrjete sociale, I cili e ka quajtur plakë. “Pleqëria thonë si fëmijëria, të pëlqejnë stilet e reja”,-ka shkruar komentuesi,  por nuk ka vonuar reagimi  i këngëtares e cila ka shkruar “Pleqërinë tregoja plakës tënde”.