“BËM BABA TË TË NGJAJ”/ Florian Agalliu publikon videon me vajzën e tij që do ju surprizojë të gjithëve – AlpeGossip
“BËM BABA TË TË NGJAJ”/ Florian Agalliu publikon videon me vajzën e tij që do ju surprizojë të gjithëve

“BËM BABA TË TË NGJAJ”/ Florian Agalliu publikon videon me vajzën e tij që do ju surprizojë të gjithëve

Florian Agalliu është një nga moderatorët më simpatikë të ekranit shqiptar. Prej disa sezonesh ai drejton programin e paradites në ekranin e ‘Top Channel’.
Përveçse moderator, ai njihet nga publiku edhe për dashurinë e tij tepër të madh për sportin.
Së fundmi Floriani ka publikuar një video me vajzën e tij në ‘Instagram’. Në video shihen të dy duke bërë disa ushtrime në ambientin e palestrës.
Siç duket Agalliu ja ka përcjellë dhe vogëlushes pasionin e madh për sportin.
Kujtojmë se aktori ka ndarë herë pas here me ndjekësit e tij momente të ndryshme nga stërvitja ditore, ku shpesh herë pranë tij gjendet dhe vajza e vogël.