“DITËLINDJA IME DO JETË NË DERËN E SPITALIT”/ Rudina Dembacaj bën postimin prekës në ditën e veçantë – AlpeGossip
“DITËLINDJA IME DO JETË NË DERËN E SPITALIT”/ Rudina Dembacaj bën postimin prekës në ditën e veçantë

“DITËLINDJA IME DO JETË NË DERËN E SPITALIT”/ Rudina Dembacaj bën postimin prekës në ditën e veçantë

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon shpeshherë foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Sot duhet të ishte një ditë e veçantë për të, pasi ajo feston 33-vjetorin e lindjes. Por si duket nuk do të mundi ta festojë, pasi shëndeti i babait të saj është në një moment delikat.

Me anë të një postimi në ‘Instagram’, Rudina ka shkruar se ditëlindjen do të kaloj në spital pranë të atit.

“Ditelindja ime sot,do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume,” shkruan Rudina në postim, teksa ka publikuar disa foto me të atin.