GOCA, MJAFT I ÇUAT LEKËT DËM/ Kjo është çanta që do ju duhet këtë verë (FOTOT) – AlpeGossip
GOCA, MJAFT I ÇUAT LEKËT DËM/ Kjo është çanta që do ju duhet këtë verë (FOTOT)

GOCA, MJAFT I ÇUAT LEKËT DËM/ Kjo është çanta që do ju duhet këtë verë (FOTOT)

Një nga aksesorët më të rëndësishëm për gocat sidomos është padyshim çanta, e cila tani në verë merr një tjetër rëndësi.

Andaj ajo nuk duhet të jetë vetëm funksionale por duhet me patjetër të duket dhe bukur dhe t’i shtojë imazhit tuaj diçka të veçantë.

Këtë verë sipas WhoWhatWear e ashtuquajtura çanta prej kashte është ajo që do bëjë namin.

Ngjyrat janë pjesa më e bukur pasi mund të kombinohet me çdo veshje plazhi.

Ato janë IN jo vetëm për plazh por edhe për një shëtitje buzë detit apo një darkë romantike, tepër elegante por dhe praktike njëkohësisht.