NË PUBLIK NJIHET SI KIDDA/ Do habiteni kur të mësoni si quhet në të vërtetë reperi (VIDEO) - AlpeGossip
NË PUBLIK NJIHET SI KIDDA/ Do habiteni kur të mësoni si quhet në të vërtetë reperi (VIDEO)

NË PUBLIK NJIHET SI KIDDA/ Do habiteni kur të mësoni si quhet në të vërtetë reperi (VIDEO)

Kidda është artist i cili edhe pse i ri në moshë ka arritur famë të madhe.

Ai ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja, koncerteve si dhe foli edhe për jetën e tij private.

Ndër të tjera, Kidda ka treguar të vërtetën e emrit të tij artistik, si dhe tregoi se cili është identiteti i tij i vërtetë.

Në videon e mëposhtme gjendet intervista e plotë e Kiddës, ku mund të kuptoni se si quhet Kidda në të vërtetë.