E DASHURONTE KUR ISHTE E MARTUAR/ Hueyda i bën dedikim të veçantë partnerit – AlpeGossip
E DASHURONTE KUR ISHTE E MARTUAR/ Hueyda i bën dedikim të veçantë partnerit

E DASHURONTE KUR ISHTE E MARTUAR/ Hueyda i bën dedikim të veçantë partnerit

Artistja shumë e dashur për publikun, Hueyda El Saied prej kohësh jeton në Luksemburg ku ka ndërtuar jetën e saj dhe punon në një bankë, por vazhdon të mbetet e komentuar në mediat shqiptare.

Pas divorcit të bujshëm nga bashkëshorti francez, Hueyda pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili kishte 5 vjet që e dashuronte Hueydën pavarësisht se ajo ishte e martuar.

Çifti së fundmi kanë nisur pushimet dhe Hueyda ka postuar një foto ku shfaqet me Tierin dhe i kushton atij një dedikim.

“Ti dhe Gabriel jeni personat e mi të preferuar”, shkruan Hueyda.