A JENI DHE JU KËSHTU? Si e shprehin dashurinë burrat sipas shenjës së Zodiakut? – AlpeGossip
A JENI DHE JU KËSHTU? Si e shprehin dashurinë burrat sipas shenjës së Zodiakut?

A JENI DHE JU KËSHTU? Si e shprehin dashurinë burrat sipas shenjës së Zodiakut?

Ju mund të keni në krahë një burrë që i përkes njërës prej këtyre shenjave të horoskopit, ndaj nëse keni ende dyshime në ndjenjat apo dashurinë e tij, lexoni këtë artikull për të mësuar sot e përgjithmonë sesi burrat sipas çdo shenjë përkatëse e shprehin dashurinë me vepra, me fjalë, surpriza, etj!

Dashi

Dashi është vetëbesues dhe një joshës i shkëlqyeshëm. Me lehtësi dhe pa bërë shmangie, ai tregon në qëndrimet e tij të gjitha dëshirat që ka për të dashurën e tij.

Demi

Mund të duket pak i ngadaltë, por kjo ndodh sepse Demi nuk ka nxitim të fitojë zemrën e të dashurit: ai gradualisht joshet, është i dashur dhe i përkushtuar.

Binjakët

Binjakët nuk e bëjnë llojin romantik. Por kur ai është i dashuruar, ai bëhet edhe më i gjallë dhe i gëzuar. Është kënaqësi të shoh të dashurin duke buzëqeshur apo jo?

Gaforrja

Qoftë në data të veçanta, qoftë edhe nga dita në ditë, Gaforrja e di se si të planifikojë surpriza romantike, siç janë darkat nën flakën e qirinjve apo shandanëve, dhuratat, lulet, etj.

Luani

Është shumë e çuditshme! Për më tepër, ai di të kënaqë të dashurit e vet dhe flet për ndjenjat pa ndrojtje, për të dhe për këdo që dëshiron të dëgjojë.

Virgjëresha

Virgjëresha tregon dashurinë në gjëra të vogla: në një bisedë të sinqertë, duke ndihmuar të dashurën në diçka ose kur shqetësohet për mirëqenien e saj.

Peshorja

Peshorja di si ta bëjë një femër të ndjehet e dashuruar. Ai është tipi që nuk kursen lavdërime, romanca, befasi, dhurata.

Akrepi

Është e vështirë për Akrepin të hapë zemrën. Por kur gjen personin e duhur, ai çliron emocionet e tij dhe heq dorë, veçanërisht në shtrat!

Shigjetari

Mos prisni prova dashurie nga Shigjetari, por përkundrazi një gjendje të shkëlqyeshme për ta bërë gjithçka të funksionojë. Me të, koha është gjithmonë e gëzuar dhe e qetë.

Bricjapi

E njihni atë plakën që ndjek traditën? Kështu zbulon Bricjapi dashurinë e tij! Respekt mbi të gjitha.

Ujori

Ai gjen gjithmonë një mënyrë të ndryshme dhe krijuese për të bërë dikë të lumtur. Mos prisni asgjë tepër romantike për të, mirë?

Peshqit

Kur ai do, Peshqit shkrihen fare! Ai gjithmonë flet sa është i dashuruar (edhe para kujtdo), ai bën surpriza, është i sjellshëm dhe i dashur.