Pas SHERRIT dhe kërcënimeve të menaxherit të saj REAGON Enca: Të mos harrojmë që… (FOTO) – AlpeGossip
Pas SHERRIT dhe kërcënimeve të menaxherit të saj REAGON Enca: Të mos harrojmë që… (FOTO)

Pas SHERRIT dhe kërcënimeve të menaxherit të saj REAGON Enca: Të mos harrojmë që… (FOTO)

Bëri bujë ditën e sotme një postim i menaxherit të Encës, Kastriot Berisha i cili bëri të ditur se nuk e përfaqëson më këngëtaren dhe se është mashtruar nga ajo duke e kërcënuar me kanun se duhet ta respektojë për punën që ai ka bërë me të.

Ndër të tjera ai shkruante se ka ndërmend t’i bllokojë koncertet këngëtares.

Pas këtij statusi të Kastriot Berishës, Enca ka reaguar me dy postime në Instastory ku njofton datën e publikimit të këngës së re dhe tregon se koncertet e saj do vazhdojnë.

“Në prill filloj turin tim në Europë dhe mos harrojmë turin tim në SHBA”, shkruan Enca.