ÇMENDET RINIA/ Live në Instagram, vajza kryen veprime të turpshme (VIDEO) – AlpeGossip
ÇMENDET RINIA/ Live në Instagram, vajza kryen veprime të turpshme (VIDEO)

ÇMENDET RINIA/ Live në Instagram, vajza kryen veprime të turpshme (VIDEO)

Një video skandaloze ka mbërritur në redaksinë e JOQ.al, ku një vajzë shfaqet në të duke kryer veprime të turpshme live në Instagram.
Personi që e ka regjistruar shkruan teksa dërgon videon se ishin orët e vonë të mëngjesit të së enjtes, kur ajo u shfaq live në Instagram duke kryer veprime të tilla, e shtyrë nga një person tjetër.

Kohët e fundit jemi dëshmitarë të videove skandaloze, ku protagonistë janë të rinj, që është për të ardhur keq, por janë deri diku “të shthurur”.

I frikshëm fakti se live të tilla organizojnë dhe ato faqe që kanë disa ndjekës dhe nuk marrin parasysh as audiencën, nëse kanë ndjekës të mitur, apo jo.

Video e pacensuruar më poshtë: