7 MUAJ ME KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin – AlpeGossip
7 MUAJ ME KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin

7 MUAJ ME KAJAN/ Ajola Xoxa publikon foton e ëmbël me të birin

Në muajin tetor kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë për herë të parë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Kajan. Siç ka treguar edhe Erionin në intervista të ndryshme, Kajan i ka ndryshuar jetën.

Erioni ka zgjedhur që me të birin mos të publikojë shumë foto, por ndryshe nga ai, Ajola herë pas herë tregon imazhe të Kajan, por duke mos e zbuluar fytyrën e tij.

Së fundmi, vogëlushi ka mbushur 7 muajsh dhe nëna e tij e ka uruar në mënyrën më të ëmbël. Ajo ka publikuar një foto të shkëputur në një nga udhëtimet e tyre dhe pranë ka shkruar: “7 muaj dhe  1 ditë me Kajan.”