KOLEKSIONI PRANVERË 2020/ Këto janë “MUST”-et që na sygjerojnë stilistët – AlpeGossip
KOLEKSIONI PRANVERË 2020/ Këto janë “MUST”-et që na sygjerojnë stilistët

KOLEKSIONI PRANVERË 2020/ Këto janë “MUST”-et që na sygjerojnë stilistët

Stilistët tanë të preferuar po paraqesin gjithçka që planifikojnë të veshin sezonin e ardhshëm, përsa i përket pranverës së 2020 dhe moda që do të ndiqet. Gigi Hadid shkëlqeu në pasarelën e Max Mara. Nga Gucci deri tek xhirimi i Zadig & Voltaire me Kate Moss etj.

Disa nga veshjet e koleksionit pranverë 2020 janë këto që ju paraqesim më poshtë:

Louis Vuitton

 

Gucci

 

Michael Kors Collection

 

Dior

Salvatore Ferragamo

 

Max Mara

 

Jil Sander

 

Zadig & Voltaire