NË MALDIVE NE KRENARIN? Luana poston foton por pendohet dhe e fshin direkt – AlpeGossip
NË MALDIVE NE KRENARIN? Luana poston foton por pendohet dhe e fshin direkt

NË MALDIVE NE KRENARIN? Luana poston foton por pendohet dhe e fshin direkt

Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e video këto ditë nga parajsa tropikale.
Përflitet se Luana ndodhet atje me Krenarin duke qenë se çifti u fotografua pak ditë më parë në aeroport.

Pak më parë Luana postoi dy foto nga Maldivet e me siguri fotografi është Krenari, mirëpo menjëherë postimi u zhduk.

Luana vendosi t’i fshijë fotot për arsye që nuk dihen e siç mund ta shihni nuk ndodhen më në proflin e saj në Instagram.