I VENDOS ZEMËR NË…/ Fjoraba Ponari poston FOTO me partnerin e saj dhe vëmendjen e mori fiziku i tij – AlpeGossip
I VENDOS ZEMËR NË…/ Fjoraba Ponari poston FOTO me partnerin e saj dhe vëmendjen e mori fiziku i tij

I VENDOS ZEMËR NË…/ Fjoraba Ponari poston FOTO me partnerin e saj dhe vëmendjen e mori fiziku i tij

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari, gjithmonë ka qenë tepër e rezervuar për jetën e saj private. Kohë më parë ajo ka pranuar që është në një lidhje të gjatë, por nuk dëshiron ta bëjë partnerin e saj pjesë të mediave.

Megjithatë mbrëmjen e kaluar ajo nuk ka rezistuar dot dhe ka publikuar një foto krah të dashurit të saj, por duke e mbajtur ende të fshehtë portretin e tij me një ‘emoji’ zemër. Ajo që bie në sy është gjatësia e tij, ashtu siç edhe një ndjekës ja vuri në dukje Fjoralbës pak ditë më parë duke e pyetur në “Ask me”.

“Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? P.s je si beb live”, shkruan ndjekësja, teksa Fjoralba i është përgjigjur “My bf (boyfriend).

Dhe faleminderit”. Fjoralba duket se po e shijon mjaft e lumtud lidhjen e saj në privatësi, ndaj për të mësuar më shumë për partnerin e moderatores do të na duhet të presim akoma.