U KAP MAT ME KONKURENTEN E “PËR’PUTHEN”/ Atdheu reagon për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
U KAP MAT ME KONKURENTEN E “PËR’PUTHEN”/ Atdheu reagon për herë të parë (FOTO)

U KAP MAT ME KONKURENTEN E “PËR’PUTHEN”/ Atdheu reagon për herë të parë (FOTO)

Së fundmi janë bërë viralë disa fotografi të dy personazheve të njohur të “Për’puthen”. Është fjala për ish-konkurrentin, Atdhe Xharavina dhe Efi.

Kjo e fundit është konkurrente e këtij sezoni të reality show-t dhe është kapur “mat” me Atdheun.

Lidhur me fotot ka reaguar ish-konkurrenti përmes një postimi në “Instastory”.

“Efaaa, sa i lumtur sot”, shkruan Atdheu në postimin e tij që mori menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Por ende nuk dihet se çfarë ka mes tyre, shoqëri apo diçka më shumë.

U kap mat me konkurrenten e “Për’puthen”, Atdheu reagon

Nga ana tjetër, Efe ende nuk ka bërë asnjë reagim.