HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ajola Xoxa një gaforre tipike dhe këto karakteristika na bindën (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ajola Xoxa një gaforre tipike dhe këto karakteristika na bindën (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ajola Xoxa një gaforre tipike dhe këto karakteristika na bindën (FOTO)

Ajola Xoxa ,vajza e apasionuar pas artit ,veshjeve dhe stilit të veçantë, gjtihahtu njihet edhe si  bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj .

Ajola Xoxa para se të zgjidhet rrugën e drejtësisë, fillimet e saja i ka nisur në muzik duke qenë kështu pjesë e shwobizit. Ajola i përket shenjës gaforres  në horoskop dhe këto janë karakteristikat tipike të saj.

Gaforret kanë një sens të spikatur kreativiteti dhe shumë fantazi. janë ëndërrues dhe gjithmonë të hapur ndaj ideve  dhe projekteve të reja.  Kur  dëgjojm këto karakteristika mendja na vete menjëherë tek Ajola pasi gjithmonë dallohet për klasin dhe stiline  sj unik dhe këtu mjafton të përmendim bashkëpunimin em Noizy.

Ajola është shumë aktive në rrjetin social Intsagram dhe foto që publikon janë me një mesazh të thellë.

 

Gaforret janë shumë të dashura, miqësore dhe krakteristiak e tyre e veçant është qetësia. Pasioni i Ajolës për artin ka bërë që ajo të ketë një marrëdhënie të mirë me shumë personazhe të showbizit.
Gjithmonë në daljet publike Ajola dallohet për thjeshtësin dhe  qetësin që e karakterizon.
Nëse do ta përshkruanim me tre fjal si një Gaforre tipike  Ajolën do të ishin:  E  qetë, me intuitë dhe emocionale.
AlpeNews.al