VIP-ET NUK PO HEQIN DORË/ Puplat “must-i” që do të dominojë këtë verë – AlpeGossip
VIP-ET NUK PO HEQIN DORË/ Puplat “must-i” që do të dominojë këtë verë

VIP-ET NUK PO HEQIN DORË/ Puplat “must-i” që do të dominojë këtë verë

Nëse mendoni se vera e 2018-ës ishte e puplave dhe thekëve e keni gabim. Edhe këtë vit, puplat do të mbizotrojnë mesa duket.

Vip-et  kanë sjellë  sërish në vëmendje një trend mjaft popullor të 2018-ës. “Puplat”. Këtë herë ato i kanë zgedhur ngjyra të forta dhe kanë guxuar deri tek fustanet dhe seksreti i  “puplave” është q të dini si ti kombinoni.

Shihni femrat më seksi të showbizit dhe kombinimet që zgjodhën për mustin më të ri të sezonit.

Dua Lipa

Lori Hoxha

Bebe Rexha

Rita Ora

AlpeNews.al