PUBLIKON FOTO NUDO/ Alban Ramosaj "çmend" vajzat: Trendi i ri i Michelangelos... - AlpeGossip
PUBLIKON FOTO NUDO/ Alban Ramosaj “çmend” vajzat: Trendi i ri i Michelangelos…

PUBLIKON FOTO NUDO/ Alban Ramosaj “çmend” vajzat: Trendi i ri i Michelangelos…

Alban Ramosaj është një nga meshkujt më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Përveçse për muzikën që bën, këngëtari është përfolur shumë herë për trupin e tij, që nuk ngurron ta ekspozojë në rrjetet sociale.

Por vetëm pak minuta më parë, ylli i “Çkemi” ka dalë totalisht nga pritshmëritë dhe ka postuar në rrjetet sociale një foto ku është totalisht i zhveshur. Albani pozon si një skulpturë dhe krahas fotos ka shkruar: Trendi i ri i Michelangelos, skulptura e 6.