HOQËN DORË NGA EKRANI PËR TË HAPUR BIZNESE/ Këto janë vip-et që u zhdukën nga televizioni: Nga Ami tek Zaimina – AlpeGossip
HOQËN DORË NGA EKRANI PËR TË HAPUR BIZNESE/ Këto janë vip-et që u zhdukën nga televizioni: Nga Ami tek Zaimina

HOQËN DORË NGA EKRANI PËR TË HAPUR BIZNESE/ Këto janë vip-et që u zhdukën nga televizioni: Nga Ami tek Zaimina

Janë konsideruar si ndër femrat të suksesshem në botën e televizionit por pas një karriere të gjatë, disa prej tyre hoqën dorë për të hyrë drejt rrugës së biznesit.

Mund ti kosiderojmë si femra seksi por pavarasisht arritjeve të tyre në media ato po synojnë të arrijnë suksesin dhe në bizneset që kanë, duke zgjedhur kështu edhe vetë menaxhimin.

Ditën e djeshme moderatorja Jona Spahiu na ka zbuluar një surprizë të “ëmbël” ku ka zbuluar biznesin e saj.

Ne duam t’iu kujtojmë se të njëtjën rrugë kanë zgjedhur edhe disa femra të tjera të showbizit.

Jona Spahiu

Françeska Jaçe

Amarda Toska

Zaimina Vasjari

Rezarta Shkurta

 

AlpeNews.al